3D4Makers
Facilan HT
PCL
Tiskové parametry
| Tryska | 240–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 75–85 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 62MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2100MPa |
| Prodloužení při přetržení | 7% |
| Pevnost v ohybu | 85MPa |
| Rázová houževnatost | 3kJ/m² |
| Tvrdost | D76 Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 89°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.