3D4Makers
Facilan PCL 100
PCL
Tiskové parametry
| Tryska | 120–140 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–45 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.1 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 45MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 350MPa |
| Prodloužení při přetržení | 15% |
| Pevnost v ohybu | 18MPa |
| Rázová houževnatost | 8kJ/m² |
| Tvrdost | D46 Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 57°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.