3D4Makers
PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 220–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 4 h |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 53MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3000MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 4.5kJ/m² |
| Tvrdost | 70D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 62°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 80 °C |
| VICAT | 78°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.