3D4Makers
PETG Carbon
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 6 h |
| Hustota | 1.317 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 52.9MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4015MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.4% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 4.03kJ/m² |
| Tvrdost | 76D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 76 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.