3DQF
ABS
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–300 °C |
|---|---|
| Podložka | 100 °C |
| Rychlost | 80–300 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 40 °C / 4 h |
| Hustota | 1.05 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 39MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1820MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | 58MPa |
| Rázová houževnatost | 37kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 97°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 107.5 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.