add:north
Adamant S1
PVDF
Tiskové parametry
| Tryska | 235–245 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–50 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.8 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 58MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 387MPa |
| Prodloužení při přetržení | 50% |
| Pevnost v ohybu | 120MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -34 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.