American Filament
Tough Pro PLA+
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 205–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 45–60 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 40/24XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2865/2477XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | 73/46XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 80°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 57.5 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.