Anycubic
ASA
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 255–275 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | 50–100 mm/s |
| Ofuk | 80 % |
| Sušení (teplota / čas) | 75 °C / 10 h |
| Hustota | 1.07 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 41MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2220MPa |
| Prodloužení při přetržení | 15% |
| Pevnost v ohybu | 62MPa |
| Rázová houževnatost | 36kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 90°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 103 °C |
| VICAT | 95°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.