Anycubic
PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–70 °C |
| Rychlost | 50–250 mm/s |
| Ofuk | 90 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 7 h |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 52MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1850MPa |
| Prodloužení při přetržení | 13% |
| Pevnost v ohybu | 80MPa |
| Rázová houževnatost | 45kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 69°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 74.1 °C |
| VICAT | 72°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.