Anycubic
PETG-CF
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 65–75 °C |
| Rychlost | 40–250 mm/s |
| Ofuk | 60 % |
| Sušení (teplota / čas) | 63 °C / 7 h |
| Hustota | 1.32 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 54MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2550MPa |
| Prodloužení při přetržení | 12% |
| Pevnost v ohybu | 88MPa |
| Rázová houževnatost | 60kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 67°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 74°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.