Anycubic
PLA Basic
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 55–65 °C |
| Rychlost | 50–200 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 8 h |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 48MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2534MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8% |
| Pevnost v ohybu | 90MPa |
| Rázová houževnatost | 22kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 54°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 61.2 °C |
| VICAT | 55°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.