Anycubic
PLA-CF
PLA-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 210–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 55–70 °C |
| Rychlost | 40–250 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 53 °C / 7 h |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 44MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3100MPa |
| Prodloužení při přetržení | 10.5% |
| Pevnost v ohybu | 74MPa |
| Rázová houževnatost | 25kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 60°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 69°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.