Azure Film
ASA Prime
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 230–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.15 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 37.6MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1900MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | 56MPa |
| Rázová houževnatost | 13.9kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 97°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.