Bambu Lab
ASA
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 8 h |
| Hustota | 1.05 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 37/31XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2450/2120XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.2/4.6XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 65/40XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 19.6/4.9XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 92°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 106°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.