Bambu Lab
ASA Aero
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 8 h |
| Hustota | 0.99 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 32/21XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2010/1180XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.1/2.3XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 58/24XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 8.2/3.4XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 78/–XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 80°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.