Bambu Lab
ASA-CF
ASA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 8 h |
| Hustota | 1.02 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 34/30XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4200/2290XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.6/4.4XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 72/33XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 6.2/9.4XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 108°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.