Bambu Lab
PAHT-CF
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–290 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 12 h |
| Hustota | 1.06 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 92/47XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3860/2180XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 8.4/4.1XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 125/61XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 22.8/13.3XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 70 °C |
| VICAT | 220°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.