Bambu Lab
PET-CF
PET-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–290 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 10 h |
| Hustota | 1.29 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 74/35XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4730/2160XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.5/2.4XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 131/49XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 8.6/4.5XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 182°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 75 °C |
| VICAT | 226°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.