Bambu Lab
PETG-CF
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 65–75 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–60 % |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 8 h |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 35/29XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2460/1340XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 10.4/4.7XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 70/48XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 15.7/10.7XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 68 °C |
| VICAT | 85°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.