Bambu Lab
PETG Translucent
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 65–75 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 8 h |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33/29XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1420/1230XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 8.2/5.2XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 68/55XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 8.6/7.2XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 68/–XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 70 °C |
| VICAT | 79°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.