Bambu Lab
PLA Galaxy
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–45 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 8 h |
| Hustota | 1.19 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 26/21XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1540/1320XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.3/7.1XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 58/37XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 17.6/5.8XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 52 °C |
| VICAT | 56°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.