Bambu Lab
PLA Marble
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–45 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 8 h |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33/30XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2330/1970XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 6.7/5.3XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 75/55XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 9.5/6.5XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 53/–XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 56 °C |
| VICAT | 57°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.