Bambu Lab
PLA Matte
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–45 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 8 h |
| Hustota | 1.31 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 30/22XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1960/1670XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 14.8/4.8XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 53/29XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 6.3/6.6XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 61 °C |
| VICAT | 63°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.