Bambu Lab
PLA Metal
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–45 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 8 h |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 34/31XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2010/1710XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 14.7/4.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 66/51XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 22.3/16.8XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 58/–XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 60 °C |
| VICAT | 62°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.