Bambu Lab
PLA Silk Multi-Color
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 210–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–45 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 8 h |
| Hustota | 1.32 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 27/18XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1830/1250XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.5/1.7XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 66/21XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 8.2/4.6XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 50/–XY/Z°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 57 °C |
| VICAT | 56°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.