Bambu Lab
PLA Silk+
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 210–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–45 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 8 h |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33/25XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2130/1850XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.8/1.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 75/30XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 10.3/8.5XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 56°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 57 °C |
| VICAT | 66°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.