Bambu Lab
TPU 95A HF
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 220–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–35 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 8 h |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 27.3/22.3XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 9.8/7.4XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 650/480XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 123.2/86.3XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 95A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.