BCN3D
Omega Tooling CF
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–105 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 56MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2.3MPa |
| Prodloužení při přetržení | 6.1% |
| Pevnost v ohybu | 90MPa |
| Rázová houževnatost | 4.35kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 69°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 81 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.