BCN3D
PA
PA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 220–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.115 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33.2MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 395MPa |
| Prodloužení při přetržení | 143.3% |
| Pevnost v ohybu | 17.7MPa |
| Rázová houževnatost | 85.4kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 65°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 49 °C |
| VICAT | 172°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.