BCN3D
PAHT CF15
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.232 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 62.9MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 5052MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.9% |
| Pevnost v ohybu | 125.1MPa |
| Rázová houževnatost | 5.1kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 145°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 70 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.