colorFabb
nGen CF10
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 220–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 75–85 °C |
| Rychlost | 40–70 mm/s |
| Ofuk | 0–80 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 44.7MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2520MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | 73.4MPa |
| Rázová houževnatost | 2.2kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 78°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 85 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.