colorFabb
nGen Flex
TPE
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 80 °C |
| Rychlost | 40–60 mm/s |
| Ofuk | 80 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.13 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 19.3MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 150MPa |
| Prodloužení při přetržení | 320% |
| Pevnost v ohybu | 8.9MPa |
| Rázová houževnatost | 66.1kJ/m² |
| Tvrdost | 95A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 100°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 130 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.