colorFabb
PETG Economy
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 235–255 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 75 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.28 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1900MPa |
| Prodloužení při přetržení | 90% |
| Pevnost v ohybu | 70MPa |
| Rázová houževnatost | 4.7kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 65°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 70 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.