colorFabb
PLA/PHA
PHA
Tiskové parametry
| Tryska | 195–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–60 °C |
| Rychlost | 40–100 mm/s |
| Ofuk | 0–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.21 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 57.7MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3290MPa |
| Prodloužení při přetržení | 6.1% |
| Pevnost v ohybu | 90.4MPa |
| Rázová houževnatost | 2.6kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 51°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 55 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.