colorFabb
PLA Vibers
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 195–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–60 °C |
| Rychlost | 40–100 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 36.8MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2910MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5% |
| Pevnost v ohybu | 65MPa |
| Rázová houževnatost | 3.05kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 55 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.