colorFabb
TPU 85A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 220–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–40 °C |
| Rychlost | 25–35 mm/s |
| Ofuk | 25 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.21 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 30MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 25MPa |
| Prodloužení při přetržení | 560% |
| Pevnost v ohybu | 1.55MPa |
| Rázová houževnatost | 15.3kJ/m² |
| Tvrdost | 80-85A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 20 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.