colorFabb
Varioshore TPU
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 195–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–60 °C |
| Rychlost | 20–30 mm/s |
| Ofuk | 50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 24MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 50MPa |
| Prodloužení při přetržení | 465% |
| Pevnost v ohybu | 3MPa |
| Rázová houževnatost | 40kJ/m² |
| Tvrdost | 92A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 20 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.