CR-3D
FlameX PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 260 °C |
|---|---|
| Podložka | 70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 12 h |
| Hustota | 1.26 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2850MPa |
| Prodloužení při přetržení | 40% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 3kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 79°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.