ERYONE
ABS-GF
ABS-GF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | 30–150 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 4 h |
| Hustota | — |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 37.2/19.2XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1735.8/1651.2XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2/1.6XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 82°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 104 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.