ERYONE
Galaxy PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190 °C |
|---|---|
| Podložka | 55–70 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 12 h |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 54.2/27.8XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2034.5/1872.8XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.1/1.9XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 53°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 63 °C |
| VICAT | 54°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.