ERYONE
PETG-CF
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 230–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 75–80 °C |
| Rychlost | 30–80 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 12 h |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 48.7/24.1XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1768.6/1700.3XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.9/1.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 68°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 68 °C |
| VICAT | 85°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.