ERYONE
PETG-GF
PETG-GF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–70 °C |
| Rychlost | 30–150 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 8 h |
| Hustota | 1.33 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 53.6/25.1XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2334.5/2109.7XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.9/1.7XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 80°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 75 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.