ERYONE
PETG High-Speed
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 240–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 75–80 °C |
| Rychlost | 30–600 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 12 h |
| Hustota | 1.28 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50.1/21.7XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1332.1/1034.2XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.1/2.7XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 69°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 70°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.