ERYONE
PLA-CF
PLA-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 190 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–70 °C |
| Rychlost | 30–100 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 12 h |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 43.5/25.3XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1732.7/1352.1XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.5/3.1XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 54°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 63 °C |
| VICAT | 69°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.