eSUN
Abs Pro
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 230–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 95–110 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 8 h |
| Hustota | 1.06 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 40.12/14.94XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.54/2.12XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 59.5/21.4XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 26.45/1.77XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 73°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.