eSUN
Epla Matte
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 45–60 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 8 h |
| Hustota | 1.329 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 25.976/14.31XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 7.23/2.26XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 42.6/21.1XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 4.7/2.15XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 51°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.