eSUN
Pc Ht
PC
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 280–310 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 20 % |
| Sušení (teplota / čas) | 100 °C / 6 h |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 67.6/50.6XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 7.3/4.9XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 97.2/76.3XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 13.6/2.4XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.