eSUN
Pet
PET
Tiskové parametry
| Tryska | 250–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 40–70 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.28 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/40XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | –/5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 95/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 4/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 70°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.