eSUN
Petg
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 75–90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 8 h |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 34.77/28.65XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.15/3.91XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 41.9/39.9XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 4.86/1.78XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 64°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.