eSUN
Petg Esd
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 40–90 % |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 8 h |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 48.11/19.34XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8.97/2.52XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 77.7/41.2XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 4.95/1.93XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 68°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.